1 komentārs
Melbārdis un Žaļims otrajā un trešajā vietā pēc pirmajiem diviem braucieniem
Foto: EPA/LETA

Latvijas bobsleja pilotu Oskara Melbārža un Uģa Žaļima vadītie divnieki atrodas otrajā un trešajā vietā pēc Vācijas trasē Vinterbergā notiekošā pasaules čempionāta pirmās dienas sacensībām. Tikmēr trešā Latvijas ekipāža, ko pilotē Oskars Ķibermanis, pagaidām atrodas devītajā pozīcijā.

Lai gan Žaļims kopā ar pieredzējušo stūmēju Intaru Dambi pirmajā braucienā neuzrādīja pašu ātrāko laiku startā, šai ekipāžai izdevās aizvadīt ļoti labu braucienu, kas tika veikts 56,62 sekundēs, ieņemot trešo vietu. Tas bija tikai par 0,15 sekundēm sliktāks laiks nekā līderim Frančesko Frīdriham no Vācijas, kā arī par 0,11 sekundēm lēnāk nekā vēl vienu sensāciju sagādājušajam mājiniekam Rihardam Elsneram, kurš startēja pašā pirmā brauciena lejasgalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Latvijas vadošais pilots Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pēc pirmā braucienā ieņēma septīto vietu, no Frīdriha atpaliekot par 0,32 sekundēm. Nomināli pirmā valsts ekipāža uzrādīja pirmā brauciena ātrāko starta laiku, tomēr sacensību sākumā, kad tā startēja, spēcīgāk sniga sniegs, kas brauciena turpinājumā nedaudz mitējās, un tāpēc tika uzstādīti vairāki pārsteidzoši rezultāti.

Par vēl vienu pārsteigumu parūpējās Dienvidkorejas ekipāža ar pilotu Vonu Jondžonu priekšgalā, kas pēc pirmā brauciena atradās ceturtajā vietā, līderim Frīdriham zaudējot 0,16 sekundes.

Dalītajā devītajā vietā bija nomināli otrā Latvijas ekipāža ar pilotu Ķibermani un stūmēju Vairi Leibomu, kuri no Frīdriha atpalika 0,42 sekundes, bet pirmais trijnieks bija 0,26 sekunžu attālumā.

Savukārt tikai 11. pozīcijā atradās viens no favorītiem šveicietis Beāts Hefti, kurš līderim zaudēja 0,45 sekundes.

Otrajā braucienā jau sniegs vairs praktiski nesniga, vienīgi valdīja samērā spēcīgs vējš. Melbārdis šoreiz veica ļoti labu braucienu, uzrādot otro labāko rezultātu, un pakāpās uz otro vietu. Tikmēr Žaļima ekipāžai otrajā braucienā bija piektais labākais rezultāts un tika noturēta trešā vieta.

Labāko rezultātu arī otrajā braucienā uzrādīja Frīdriha ekipāža, kas Melbārdi pašlaik apsteidz par 0,46 sekundēm, bet Žaļims zaudē 0,48 sekundes. Elsners otro braucienu veica neveiksmīgi, sasniedzot vien 15.rezultātu un kopvērtējumā atkrītot uz sesto pozīciju. Tikmēr Hefti gluži pretēji otrajā braucienā uzrādīja trešo rezultātu un pašlaik kopvērtējumā ieņem astoto vietu, Frīdriham zaudējot 0,75 sekundes.

Savukārt Ķibermanis otrajā braucienā sasniedza astoto rezultātu, saglabājot devīto vietu. Viņš Frīdriham zaudē 0,84 sekundes. Medaļas šajā pasaules čempionātā divniekiem tiks sadalītas svētdien, kad norisināsies trešais un ceturtais brauciens.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl