Komentāri
Meivezers un Pakjao varētu sadalīt 200 miljonus dolāru
Foto: AFP/LETA

Filipīniešu pusvidējā svara bokseris Manijs Pakjao cīņu ar amerikāni Floidu Meivezeru uztver tāpat kā jebkuru citu cīņu, lai gan to varētu vērtēt kā nozīmīgāko dueli filipīnieša karjerā. Bukmeikeri 2.maijā gaidāmajā cīņā uzvaru paredz Meivezeram.

“Esmu bijis šādā situācijā pirms daudzām citām iepriekšējām cīņām. Tas mani nebiedē. Man patīk būt iedzinējam, tas mani motivē trenēties smagāk un mēģināt izcīnīt titulu,” atzīst 36 gadus vecais Pakjao.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš Meivezers nav kautrējies kritizēt Pakjao cīņas stilu, taču pats filipīnietis uzsver, ka amerikānis, kad satiks viņu ringā, jutīs atšķirību no tā, kas redzēts televīzijas ekrānā.

Pakjao, kurš zināms arī kā tirgotājs, parlamenta deputāts un pat profesionālas basketbola komandas treneris, izteicās, ka ASV, kur norisināsies abu bokseru duelis, visticamākais, ieradīsies februāra beigās. Sagaidāms, ka šis būs visu laiku dārgākais boksa mačs.

Iepriekš tika vēstīts, ka Pakjao piekritis saņemt vien 40% no peļņas, pārējos 60% atstājot Meivezeram. Pēc neoficiālas informācijas, šādi bokseri varētu sadalīt 200 miljonus dolāru (175 miljonus eiro).

Tieši Pakjao nevēlēšanās iziet dopinga kontroli bija viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc prognozētā cīņa tā arī nenotika 2009. un 2010. gadā, kad puses arī bija tuvu, lai panāktu vienošanos.

Meivezers, kuram nupat palika 38 gadi, pašlaik ir čempions Pasaules Boksa padomes (WBC) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijās, bet savā karjerā viņš uzvarējis visās 47 cīņās, turklāt 26 no tām pabeidzis ar nokautu. Amerikānis vairākkārt atzīts par pelnošāko sportistu pasaulē.

Savukārt 36 gadus vecais Pakjao ir pirmais un vienīgais bokseris pasaulē, kurš spējis kļūt par pasaules čempionu astoņās dažādās versijās. Viņš karjerā 64 cīņās ticis pie 57 uzvarām, turklāt 38 no tām ar nokautu.

Lasi vēl