Martins Dukurs Sanktmoricā atgriežas uz uzvaru takas

0 Komentāru
Martins Dukurs Sanktmoricā atgriežas uz uzvaru takas
Foto: EPA/LETA

Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien uzvarēja Sanktmoricas trasē Šveicē notikušajā Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā, tiekot pie panākuma pēc vienu sacensību pauzes.

Pirmajā nobraucienā M.Dukurs trasi veica minūtē un 8,25 sekundēs, par 0,20 sekundēm apsteidzot pārsteiguma autoru Junu Sunbinu no Dienvidkorejas. Labākais latvietis bija arī otrajā braucienā un summā konkurentu apsteidza par 0,60 sekundēm. Savukārt pie trešās vietas tika krievs Ņikita Tregubovs, kurš zaudēja 1,19 sekundes.

Tikmēr Tomass Dukurs pirmajā braucienā startēja kā pirmais, kas Sanktmoricas trasē nav izdevīgi. Līdz ar to viņš atradās vien sestajā vietā, savam jaunākajam brālim zaudējot 0,83 sekundes. Otrajā braucienā vecākais no brāļiem Dukuriem uzrādīja trešo rezultātu, bet summā pakāpās vien līdz piektajai vietai, Martinam Dukuram zaudējot 1,33 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā M.Dukurs ar 1110 punktiem ir pārliecinošs līderis, bet viņam ar 974 punktiem seko T.Dukurs. Tikmēr trešais ar 912 punktiem ir vācietis Aksels Jungks, kurš šoreiz bija sestais.

Savukārt FIBT rangā trešais ar 929 punktiem ir olimpiskais čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas, kurš piektdien palika vien desmitais.

Iepriekšējā posmā Kēnigzē trasē Vācijā M.Dukurs ieņēma otro vietu, pārtraucot savu iespaidīgo uzvaru sēriju, savukārt T.Dukurs pēc pirmā brauciena noslēgšanas līdera goda ierindojās vien astotajā pozīcijā. Pirms tam sezonu brāļi Dukuri bija sākuši izcili – Martins posmos Leikplesidā (ASV), Kalgari (Kanāda) un Altenbergā (Vācija) izcīnīja uzvaru, kamēr ikreiz uzreiz aiz viņa bija Tomass.

0 Komentāru