Komentāri

Šovakar TV6 raidījumā Overtime TV Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars stāsta par to, kā Madrides Real uzbrucējs Garets Beils savulaik lūdzis Marianam viņa kreklu.

Marians Pahars Southampton spēlēja no 1999. līdz 2006. gadam un 137 spēlēs iesita 43 vārtus. Tolaik Garets Beils bija Southampton jauniešu komandas sastāvā, bet 2006/2007. gada sezonā savulaik dārgākais pasaules futbolists “svēto” rindās aizvadīja 40 spēles un guva 5 vārtus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl