Manchester United apspēlē Liverpool, turas līdzi Chelsea un Manchester City

Anglijas Premjerlīgas 16.kārtas mačā Manchester United svētdien savā Old Trafford stadionā ar 3:0 uzvarēja Liverpool, līgas spēlēs svinot jau sesto uzvaru pēc kārtas.

Pirmos vārtus Manchester United labā spēles 12.minūtē guva Veins Rūnijs. Pirmā puslaika izskaņā Liverpool vārtsargu pārspēja arī Huans Mata, bet 71.minūtē savus septītos vārtus Premjerlīgā šosezon guva Robins van Persijs.

Otrajā svētdienas spēlē Tottenham Hotspur izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Swansea City. Harijs Keins 4.minūtē izvirzīja Spurs vadībā, otrā puslaika sākumā Vilfrīds Bomijs izlīdzināja rezultātu, bet pašās spēles beigās Kristians Eriksens guva uzvaras vārtus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.