Makss Verstapens 17 gadu vecumā debitē F1 treniņā

Komentāri
Makss Verstapens 17 gadu vecumā debitē F1 treniņā

17 gadus jaunais holandietis Makss Verstapens šorīt Suzukas trasē aizvadīja pirmo F1 treniņu. Verstapens no nākamās sezonas ieņems Žana Ērika Verņē vietu ”Toro Rosso” komandā un arī rīta treniņā brauca Verņē vietā.

Nākamā gada pavasarī Makss Verstapens kļūs par jaunāko pilotu, kurš piedalījies F1 sacīkstēs. Šobrīd rekordists ir spānis Haime Algersuari, kurš 2009.gada Ungārijas GP debitēja 19 gadu un 125 dienu vecumā. Par savu debiju šorīt Verstapens bija apmierināts (12.vieta), piebilstot, ka svarīgākais nebija labāks laiks, bet nobraukt pēc iespējas vairāk apļu.

Makss Verstapens ir bijušā F1 pilota Josa Verstapena dēls. Verstapens vecākais F1 braucis septiņu komandu sastāvā un viņa labākais rezultāts ir 1994.gadā ar ”Benetton” izcīnītās 3.vietas Ungārijas un Beļģijas GP.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl