Luka di Montedzemolo apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari

0 Komentāru
Luka di Montedzemolo apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bijušais Ferrari prezidents Luka di Montedzemolo Itālijas televīzijas sabiedrībai RAI apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari komandas.

Pats Luka di Montedzemolo kopš šīs pirmdienas atstājis Ferrari prezidenta amatu. Tieši di Monetedzemolo un tolaik komandas vadītājs Stefano Domenikalli uzaicināja Alonso uz Ferrari 2009. gada beigās. Šosezon par F1 komandas vadītāju kļuva Marko Matiači, bet lielo Ferrari tagad vada visa FIAT Chrysler koncerna boss Serhio Marčione.

Luka di Montedzemolo: “Alonso aiziet divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš grib mainīt vidi, kurā bijis pēdējos gadus, atrast jaunu motivāciju. Otrkārt, viņš ir vecumā, kad vairs nevari pārāk ilgi gaidīt, lai atkal sāktu uzvarēt.”

Fernando Alonso ir divkārtējais F1 pasaules čempions, kurš titulus izcīnīja 2005. un2006. gadā, braucot Renault komandā. 2007. gadā spānietis pārgāja uz McLaren, bet pēc nesaskaņām ar komandas biedru Luisu Hamiltonu un komandas vadītāju Ronu Denisu uz divām sezonām atgriezās Renault. Visticamāk, Alonso nākamajā sezonā atkal brauks McLaren komandā.

0 Komentāru