Komentāri
Luka di Montedzemolo apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bijušais Ferrari prezidents Luka di Montedzemolo Itālijas televīzijas sabiedrībai RAI apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari komandas.

Pats Luka di Montedzemolo kopš šīs pirmdienas atstājis Ferrari prezidenta amatu. Tieši di Monetedzemolo un tolaik komandas vadītājs Stefano Domenikalli uzaicināja Alonso uz Ferrari 2009. gada beigās. Šosezon par F1 komandas vadītāju kļuva Marko Matiači, bet lielo Ferrari tagad vada visa FIAT Chrysler koncerna boss Serhio Marčione.

Luka di Montedzemolo: “Alonso aiziet divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš grib mainīt vidi, kurā bijis pēdējos gadus, atrast jaunu motivāciju. Otrkārt, viņš ir vecumā, kad vairs nevari pārāk ilgi gaidīt, lai atkal sāktu uzvarēt.”

Fernando Alonso ir divkārtējais F1 pasaules čempions, kurš titulus izcīnīja 2005. un2006. gadā, braucot Renault komandā. 2007. gadā spānietis pārgāja uz McLaren, bet pēc nesaskaņām ar komandas biedru Luisu Hamiltonu un komandas vadītāju Ronu Denisu uz divām sezonām atgriezās Renault. Visticamāk, Alonso nākamajā sezonā atkal brauks McLaren komandā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl