Luiss Hamiltons: Es neklausos, ko saka Rosbergs

Komentāri
Luiss Hamiltons: Es neklausos, ko saka Rosbergs
Foto: AFP/LETA

Pēc F1 2014. gada sezonas pēdējā un izšķirošā posma Abū Dabī GP kvalifikācijas viens no titula pretendentiem Niko Rosbergs izteicās, ka Luisa Hamiltona pēdējā laikā pieļautās kļūdas dod viņam cerību uz uzvaru čempionātā.

Rosbergam pašam jāatkārto Brazīlijas panākums un jācer, ka komandas biedrs Hamiltons pēc kļūdām Interlagosas trasē un Abū Dabī kvalifikācijā pieļaus kādu kļūdu arī svētdienas sacīkstēs.

Pats Hamiltons gan saglabā pilnīgu mieru: ”Es neklausos, ko saka Rosbergs. Turklāt kļūdu skaits kvalifikācijā mums bija vienāds. Viņš ar sacīkšu riepu komplektu bija spiests nobraukt lieku apli, kam var būt nozīme pašās sacīkstēs. Niko šobrīd izmēģina jebko, tai skaitā arī ar runām. Es gribu, lai par mani runā sniegums trasē.”

Luisam Hamiltonam, lai izcīnītu savu otro titulu, pietiek ar otro vietu, bet Rosbergam jāizcīna uzvara un jācer, ka komandas biedrs nefinišēs augstāk par trešo vietu.

Abū Dabī Grand Prix kanālā VSB:

Svētdien, 23. novembrī

14.50 F1 Abū Dabī Grand Prix

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl