Lionels Mesi, Krištianu Ronaldu vai Manuels Noiers – kurš tiks pie Zelta bumbas?

0 Komentāru
Lionels Mesi, Krištianu Ronaldu vai Manuels Noiers – kurš tiks pie Zelta bumbas?
Foto: EPA/LETA

Šovakar Cīrihē 2014.gada pasaules labākajam futbolistam tiks pasniegta FIFA Zelta bumba. Uz to pretendē trīs izcili futbolisti – Barcelona un Argentīnas izlases uzbrucējs Lionels Mesi, Madrides Real un Portugāles līderis Krištianu Ronaldu un Pasaules kausa ieguvējs kopā ar Vācijas izlasi Manuels Noiers.

FIFA Zelta bumba tiek pasniegta kopš 2010.gada, kad tika apvienotas Francijas futbola žurnāl France Football Zelta bumbas un FIFA Pasaules labākā spēlētāja balvas. Pirmos trīs gadu FIFA Zelta bumbu nemainīgi saņēma Lionels Mesi. Pērn balvu saņēma Krištianu Ronaldu. Abi futbolisti kopā ar Vācijas izlases un Minhenes Bayern vārtsargu Manuelu Noieru ir finālisti arī šoreiz.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Divi lieliski snaiperi, vai tomēr cilvēks, kas šos snaiperus spēj piebremzēt! Tik sarežģīta bijusi izvēle futbola ekspertiem, nosakot, kurš bijis pasaules labākais futbolists 2014. gadā. Krištianu Ronaldu, Lionels Mesi vai Manuels Noiers – trīs lieliskas izvēles, taču balvu iegūs tikai viens. Pērn laurus plūca Ronaldu, un viņam ir labas izredzes to darīt arī šoreiz… Taču pirmdien Cīrihē šī nebūs vienīgā intriga, jo labākie tiks paziņoti arī citās nominācijās. Piemēram, gada skaistākie vārti! Vai tas būs lidojošais Robins van Persijs?”

Futbols kanālā Viasat Sport Baltic:

Pirmdien, 12.janvārī

19:30 FIFA Zelta bumbas pasniegšanas ceremonija.

0 Komentāru