Līnuss Videls gūst pirmos vārtus, Rīgas “Dinamo” ar 1:5 zaudē Bratislavas ”Slovan”

Rīgas "Dinamo" spēlētājs Linuss Videls (nr.55, sarkans) un Podoļskas "Vitjaz" spēlētājs Mihails Jakubovs (nr.75, balts) Kontinentālās hokeja līgas spēlē, kurā tiekas Rīgas "Dinamo" un Podoļskas "Vitjaz" hokeja komandas. (Foto: LETA)

Rīgas “Dinamo” trešdien izbraukumā Slovākijā ar 1:5 zaudēja Bratislavas “Slovan”. Rīdziniekiem vienīgos vārtus guva Līnuss Videls, kas bija zviedru uzbrucēja pirmie ”Dinamo” komandā.

“Dinamo” vārtsargs Jakubs Sedlāčeks jau pirmo četru minūšu laikā ielaida divus vārtus, līdz trešdaļas beigām kapitulēja vēl divas reizes un 2.periodā viņa vietu vārtos ieņēma Edgars Masaļskis. “Slovan” labā divus vārtus guva Mihals Vondrka, bet pa reizei izcēlās Žiga Jegličs, Libors Hudāčeks un Mets Mērlijs.