”Liepāja/Triobet” uzvar Latvijas čempionus ”Ventspils” un spēlēs BBL kausa finālā

“Liepāja”/”Triobet” Baltijas Basketbola Līgas kausa izcīņas otrajā pusfinālā ar 71:70 uzvarēja ”Ventspils” basketbolistus un iekļuva finālā.

Spēles laikā neviena komanda neieguva izšķirošu pārsvaru. Pēc 1.ceturtdaļas liepājniekiem +2, bet pēc puslaika atkal neizšķirts – 47:47. Līdzīga spēle turpinājās arī pēc pārtraukuma. Sākoties spēles pēdējai minūtei ”Liepāja/Triobet” bija vadībā ar 5 punktiem un pārsvaru nosargāja – 71:70.

Finālā mājnieku pretinieki būs ”TU/Rock”, kas pirmajā pusfinālā ar 62:59 uzvarēja ”Šiauliai”. ”Ventspils” ar Lietuvas kluba basketbolistiem spēlēs par 3.vietu.

BBL kausa izcīņa kanālā VSB:

Svētdien, 28.septembrī
  • 14:25 Spēle par 3.vietu. ”Ventspils” – ”Šiauliai”
  • 19:25 Fināls. ”Liepāja/Triobet” – ”TU/Rock”
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!