Komentāri

Sakoptajā un restaurētajā Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē sportisti turpina treniņus. Kamaniņu braucēji, treneri, federāciju un Siguldas domes pārstāvji preses konferencē stāsta par savu, trases un pilsētas gatavību lielajam notikumam. Līdz pasaules čempionātam atlikušas divas dienas.

Pasaules čempionāts Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē ar kvalifikāciju sāksies jau piektdien plkst.9.30, savukārt plkst.18 Siguldas Stacijas laukumā notiks sacensību Atklāšanas ceremonija.

Iepriekšējo reizi pasaules čempionāts Siguldas trasē risinājās 2003.gadā, turklāt tā divas reizes uzņēmusi arī Eiropas čempionātu.

Šīs nedēļas trešdienā, 11. februārī, Siguldā bija migla, ledus apsarmoja, bet trases darbinieki ir paveikuši lielisku darbu un strādā pie tā, lai ledus visu laiku būtu braukšanas kārtībā. Preses centrā akreditējas žurnālisti.

Preses konferencē trīs olimpisko medaļu īpašnieks Juris Šics teica, ka ar brāli Andri vēlas nobraukt trīs ātrus un stabilus braucienus, rezultāts būšot pēc nopelniem.

Latvijas izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis: ”Abi vīriešu divnieki ir spēcīgi, taču stabilāki ir brāļi Andris un Juris Šici, kuri tēmē uz pirmo trijnieku. No vīriešiem pašreiz ātrākais ir Inārs Kivlenieks, nedaudz atpaliek Riks Kristens Rozītis, taču viņš ir spēcīgs vecuma grupā līdz 23 gadiem.”

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl