Lebrons Džeimss apsteidz Taigeru Vudsu žurnāla “Forbes” vērtīgāko sportistu sarakstā

0 Komentāru
Lebrons Džeimss apsteidz Taigeru Vudsu žurnāla “Forbes” vērtīgāko sportistu sarakstā
Foto: AP/SCANPIX

Nacionālās Basketbola asociācijas superzvaigzne Lebrons Džeimss apsteidzis pazīstamo golferi Taigeru Vudsu žurnāla “Forbes” veidotajā vērtīgāko sportistu sarakstā.

Pašlaik Džeimsa kā zīmola vērtība tiek lēsta 37 miljonu dolāru (29,2 miljonu eiro) vērtībā, kas viņam par vienu miljonu dolāru (790 431 eiro) ļauj apsteigt Vudsu, kurš bija šā saraksta līderis kopš 2007. gada.

Kā viens no iemesliem, kāpēc Vudss atdevis savu līderpozīciju, tiek minēts viņa sadarbības izjukšana ar ASV videospēļu kompāniju “Electronic Arts” (EA).

Kā zināms, pašlaik 29 gadus vecais Džeimss šovasar nolēma atgriezties Klīvlendas “Cavaliers” komandā, parakstot divu gadu līgumu par kopējo summu 42,1 miljons dolāru (33,3 miljoni eiro). Jau pēc diviem gadiem stāsies spēkā jaunnoslēgtais televīzijas translāciju līgums, kas NBA komandām ar basketbolistiem ļaus noslēgt lielākus kontraktus.

Trešo vietu pasaules vērtīgāko sportistu sarakstā ieņem tenisa leģenda Rodžers Federers no Šveices, kura vērtība tiek lēsta 32 miljonos dolāru (25,3 miljoni eiro).

Šā saraksta pirmajā desmitniekā atrodas arī tādas sporta zvaigznes kā jamaikiešu sprinteris Useins Bolts un futbolisti portugālis Krištianu Ronaldu un argentīnietis Lionels Mesi.

0 Komentāru