Komentāri
LČ hokejā uzvaras izcīna Liepāja, Rīga/Prizma un Zemgale/LLU
Foto: HK MOGO

Sestdien Latvijas čempionātā hokejā Liepāja ar 8:3 pārspēja Mogo, Rīga/Prizma ar 5:2 Jūrmalas HASC un Zemgale/LLU pēscspēles metienos ar 5:4 Ogre/Sāga 97.

Liepājas un Mogo spēles pirmajā trešdaļā liepājnieki Valters Freijs, Sergejs Daņilovs un Viktors Jasjonis trīs reizes pārspēja Mogo vārtsargu Henriju Anču. Kad otrā perioda 15 sekundē liepājnieks Bruno Zabis guva ceturtos vārtus, Anča vietā vārtos stājās Renārs Kazanovs. Pēc vārtsargu maiņas rīdziniekiem vajadzēja tikai 27 sekundes, lai pārspētu Liepājas vārtu vīru Reini Petku – precīzs bija Vladimira Mamonova metiens.

Tomēr arī Kazanovam neizdevās atstāt Mogo vārtus sausus – liepājnieku labā vārtus guva arī Rodijs Razmus, Mārtiņš Oskars Freimanis un vēl pa reizei Sergejs Daņilovs un Bruno Zabis. Divus vārtus Mogo labā guva Ronalds Cinks un Sergejs Teluškins. Liepāja izcīnīja septīto uzvaru sezonā, un tagad ar Kurbadu turnīra tabulā dala pirmo vietu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl