LBL uzvaras izcīna Liepāja/Triobet, Barons kvartāls un Jūrmala/Fēnikss

0 Komentāru
LBL uzvaras izcīna Liepāja/Triobet, Barons kvartāls un Jūrmala/Fēnikss
Foto: ĢIRTS GERTSONS

Svētdien Latvijas Basketbola līgas spēlēs Liepāja/Triobet ar 93:73 pārspēja Saldu, Barons kvartāls ar 88:66 apspēlēja Jēkabpili un Jūrmala/Fēnikss grūtā cīņā uzvarēja Latvijas Universitāti 69:66.

Uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas turnīra spēlē svētdien izcīnīja sezonu sekmīgi iesākusī Liepāja/Triobet vienība, kas ar rezultātu 93:73  savā laukumā pārspēja Saldu. Uzvarētājiem pa 18 punktiem guva Lauris Blaus un Gints Antrops, kuri abi izcīnīja arī pa astoņām bumbām zem groziem, bet 14 punktus pievienoja Arnolds Helmanis. Savukārt Saldus sastāvā 22 punktus guva amerikāņu aizsargs Prestons Medlins, bet ar 14 punktiem un desmit bumbām izcēlās Roberts Freimanis.

Trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja iespaidīgi papildinātā Barons kvartāls komanda, kas, nespēlējot Kristapam Valteram, ar 88:66 savā laukumā sagrāva iepriekšējās sezonas turnīra trešo spēcīgāko vienību Jēkabpils. Uzvarētājiem ar 20 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Gatis Jahovičs, ar 13 punktiem palīdzēja Kaspars Kambala, bet 12 punktus iemeta Ernests Kalve. Savukārt Jēkabpils rindās 13 punktus guva Pāvels Veselovs. Šajā mačā Jēkabpils sastāvā debitēja amerikāņu aizsargs Malkolms Haukinss.

Pie grūtas uzvaras tika pagājušās sezonas pārsteiguma autori Jūrmala/Fēnikss, kas ar 69:66 izbraukumā pārspēja sezonu nesekmīgi iesākušo Latvijas Universitāti. Jūrmalniekiem 14 punktus guva Ervīns Jonāts, bet 13 punktus pievienoja Edgars Jeromanovs. Savukārt LU sastāvā pārliecinoši rezultatīvākais ar 24 punktiem un astoņām bumbām zem groziem bija Ingars Aizpurs.

 

LBL svētdienas spēļu rezultāti:

Liepāja/Triobet – Saldus 93:73

Latvijas Universitāte – Jūrmala/Fēnikss 66:69

Barons kvartāls – Jēkabpils 88:66

0 Komentāru