Komentāri
LBL spēlēs uzvaras izcīna Liepāja/Triobet un Barons kvartāls
Foto: ĢIRTS GERTSONS

Svētdien divās Latvijas Basketbola Līgas spēlēs Liepāja/Triobet savā laukumā ar 86:56 uzvarēja Latvijas Universitāti un Barons kvartāls ar 85:64 apspēlēja BK Saldus.

Latvijas Universitāte vadībā atradās vien pašā spēles sākumā pēc Ingara Aizpura un Renāra Magones metieniem. Sekoja 9:0 liepājnieku izrāviens, bet pirmā ceturtdaļa beidzās 22:14. Studenti nekur tālu mājniekus neatlaida līdz pat otrā puslaika sākumam – 40:37. Toms Leimanis un Mareks Jurevičus uzsāka liepājnieku spurtu un spēles beigās Liepāja/Triobet svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru – 86:56. Uzvarētājiem Edgars Zeļonis guva 18, zaudētājiem Harijs Rubenis 13 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Barons kvartāls pēc diviem zaudējumiem, svētdien izcīnīja uzvaru, ar 85:64 apspēlējot BK Saldus. Šoreiz rīdzinieku lieliskais četrinieks Kaspars Kambala, Kristaps Valters, Gatis Jahovičs, Ernests Kalve kopā ar Dāvi Zonni bija starta pieciniekā. Tomēr arī tas spēles sākumā augļus nenesa – pēc 10 minūtēm baroniem vien +1, 27:26. Otrās ceturtdaļas vidū rīdziniekiem sešus punktus pēc kārtas guva Nauris Miezis, ļaujot sasniegt 11 punktu pārsvaru. Kopš šī brīža Barons kvartāls spēles grožus turēja savās rokās, beigās izcīnot uzvaru ar 85:64. Rīdziniekiem Kalve guva 20, saldeniekiem Roberts Freimanis 15 punktus.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl