Komentāri
LBL spēlēs uzvaras izcīna Jūrmala/Fēnikss un Barons kvartāls
Foto: LETA

Latvijas Basketbola līgas sestdienas spēlēs Jūrmala/Fēnikss izbraukumā ar 70:61 uzvarēja Jelgavu, un Barons kvartāls, arī izbraukumā, ar  79:74 Saldus basketbolistus.

Jelgavas un Jūrmala/Fēnikss spēlē jūrmalnieki vadībā izvirzījās jau ar pirmajām minūtēm. Pēc Salvja Mētras gūtā groza, mājnieki mājnieki samazināja rezultāta starpību – 11:12. Tomēr tā bija pēdējā reize, kad Jūrmala/Fēnikss pretiniekus pielaida tik tuvu un beigās izcīnīja uzvaru ar 70:61. Uzvarētājiem Ervīns Jonāts guva 15, Mārtiņš Laksa un Roberts Mednis pa 14, zaudētājiem Deniss Krestiņins 29 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Barons kvartāls joprojām spēlējot ar Kasparu Kambalu, Kristapu Valteru, Gati Jahoviču un Ernestu Kalvi sastāvā viesos uzvarēja Saldus komandu. Otrā puslaika sākumā rīdziniekiem bija pat 20 punktu pārsvars, kuru mājnieki līdz spēles beigām gandrīz atspēlēja – 74:79. Barons kvartālam Kambala un Valters guva pa 18, Saldum Prestons Medlins un Krists Pīternieks attiecīgi 14 un 12 punktus.

LBL sestdienas spēļu rezultāti:

Jelgava – Jūrmala/Fēnikss 61:70

Saldus – Barons kvartāls 74:79

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl