Komentāri

Ar taku skrējienu Garkalnes mežu Stirnu buks’2015 12.aprīlī aizsāksies 5 taku skrējienu seriāls Stirnu buks’2015. Lai arī katrs no skrējieniem būs atsevišķas sacensības, iespaidīgos MammaDaba Tērvetes koktēlnieku darinātos kausus saņems seriāla kopvērtējuma uzvarētāji!

Taku skrējiena seriāla Stirnu buks’2015 skrējieni notiks izcili ainaviskās vietās – Garkalnes mežu, Abavas senlejas, Pokaiņu meža un Zebrus ezera, Talsu pauguraines un Milzkalnes mežu mistēriju pilnie un ainaviski bagātie meža ceļi un taciņas, garāmskrienot ļaus izbaudīt arī pa kādam kultūrvēsturiskam objektam, neskaitāmiem pauguriem, pilskalniem, gravām, esošām un pamestām slēpošanas trasēm, mežacūku vannām un citiem MammasDabas izaicinājumiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skrējieni notiks, lielākoties, ārpus pilsētām pa dažāda seguma ceļiem un takām, asfalts – ne vairāk, kā 5-10% no distances kopējā garuma, lauku ceļi ar grants segumu, aizauguši meža ceļi, reiz bijušas takas un bezceļi, meža ceļi, stigas un takas. Katrā no seriāla sacensībām dalībniekiem tiks piedāvātas 4 dažādas distances visiem meistarības līmeņiem un izturības sliekšņiem.

Interesanti, ka katrā trasē tiks noskaidroti ātrākie sprinta distances Stirnu buka Kalnu karalis un Karaliene veicēji – titulu iegūs tas, kurš nevis pirmais kalnā uzskries, bet konkrēto etapu (400-1000m) veiks visātrāk! Savukārt kopvērtējuma uzvarētāji tiks noteikti pēc summējot punktus, kas izcīnīta abās garākajās skrējienu distancēs – Stirnu buks vai Lūsis un sprinta etapā izcīnīto! Kopvērtējuma ieskaiti veido augstāko punktu summa no trīs  sacensībām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl