Komentāri
Latvijas – Šveices Pasaules florbola čempionāta ceturtdaļfināls bildēs
Foto: FLOORBALL.LV

Seškārtējie Pasaules florbola čempionāta medaļnieki un 1998.gada vicečempioni Šveices florbolisti piektdien 10.Pasaules čempionātā Gēteborgā pārspēja Latvijas izlasi ar 6:1.

Mūsu komandai veiksmi neatnesa arī baltie krekli – iepriekšējās četras spēles Latvijas izlase spēleja tumšajās formās. Vienīgos vārtus guva un par Latvijas labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Jurševskis. Šveices izlasei vārtus guva Manuels Maurers, Niko Skalvinoni Filips Frankhauzers, Patriks Mendelīns un divas reizes Adrians Cimermans.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl