Komentāri
Latvijas sieviešu florbola izlase PČ atlases turnīrā ar 9:0 sagrauj Spāniju
Foto: FLOORBALL.LV

Latvijas sieviešu florbola izlase otrdien Valmierā veiksmīgi uzsāka šī gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru, pirmajā spēlē ar rezultātu 9:0 sagraujot Spānijas valstsvienību.

Pirmos divus vārtus mājinieces guva spēles pirmo desmit minūšu laikā, kad izcēlās Santa Torstere un Evelīna Garbare, bet trešie un ceturtie vārti tika gūti otrās trešdaļas pirmajā pusē, kad precīzi meta Inga Ametere un Tatjana Varša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mača noslēdzošajā trešdaļā Latvijas izlase pamanījās gūt piecus vārtus, trīs no tiem gūstot pēdējo divu ar pusi minūšu laikā. Divreiz izcēlās Diāna Isjomina, savus otros vārtus guva Torstere un Garbare, bet reizi precīza bija Edīte Bankava. Garbare šajā spēlē tika arī pie četrām rezultatīvām piespēlēm.

Citās otrdienas spēlēs Dānija ar 10:0 sagrāva Franciju, bet Šveice ar 27:1 pazemoja Ungāriju.

Kvalifikācijas turnīrā Latvijas florbolistes Valmierā aizvadīs piecas spēles piecās dienās. Sacensību turpinājumā mājinieces trešdien tiksies ar Franciju, bet pēc tam samēros spēkus arī ar Dāniju, Ungāriju un galveno favorīti Šveici.

Ceļazīmju uz pasaules čempionātu ieguvējas tiks noskaidrotas, visām izlasēm tiekoties katrai ar katru. Eiropā notiek trīs tādi turnīri, vēl arī Polijā un Slovākijā. Pasaules čempionātam kvalificēsies katra kvalifikācijas turnīra pirmo trīs vietu ieguvējas, kā arī divas labākās ceturtās vietas īpašnieces.

Lasi vēl