Latvijas kamaniņu komandai piektā vieta Pasaules kausa stafetē

0 Komentāru
Latvijas kamaniņu komandai piektā vieta Pasaules kausa stafetē
Foto: AFP/LETA

Latvijas kamaniņu komanda svētdien ieguva piekto vietu Oberhofas trasē Vācijā notikušā Pasaules kausa izcīņas piektā posma stafetes sacensībās. Par sacensību uzvarētājiem kļuva mājinieki no Vācijas, kuru sastāvā startēja Natālija Geisenbergere un Fēlikss Lohs, kā arī divnieks Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.

Vācieši tuvākos sekotājus ASV komandu apsteidza par 0,783 sekundēm, kamēr trešie bija krievi. Savukārt Latvija ar Elīzu Tīrumu, Ināru Kivlenieku un brāļiem Andri un Juri Šiciem sastāvā no Vācijas atpalika par 1,327 sekundēm. Kopumā stafetē startēja deviņas komandas.

Pēc trim posmiem Latvija ar 115 punktiem Pasaules kausa kopvērtējuma stafetes sacensībās ieņem septīto vietu, bet līdere ar maksimāli iespējamajiem 300 punktiem ir Vācija. Tiesa, Latvija šosezon piedalījusies vien divos posmos.

Sestdien šajā posmā Šici izcīnīja piekto vietu divnieku sacensībās, lai arī pēc pirmā brauciena viņi atradās trešajā pozīcijā, bet Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās 12.vietā.

Inārs Kivlenieks sestdien izcīnīja 12.vietu, lai arī pēc pirmā brauciena viņš noslēdza labāko astoņnieku, Kristaps Mauriņš ieņēma 20.vietu, Artūrs Dārznieks sekoja 24.pozīcijā, bet Riks Kristens Rozītis ierindojās 26.vietā. Savukārt svētdien notikušajās dāmu sacensībās Tīruma izcīnīja astoto vietu.

0 Komentāru