Latvijas kamaniņu braucējiem neveiksmīgs sniegums Pasaules kausa posmā Kēnigzē

0 Komentāru
Latvijas kamaniņu braucējiem neveiksmīgs sniegums Pasaules kausa posmā Kēnigzē
Foto: EPA/LETA

Latvijas kamaniņu braucēji svētdien neizcēlās ar augstvērtīgiem rezultātiem Kēnigszē trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensībās.

Vislabāk no Latvijas kamaniņu braucējiem veicās Artūram Dārzniekam, kurš pēc pirmā brauciena bija 17.vietā, bet pēc otrā izdevās pakāpties par trim un ieņemt 14.pozīciju. Divu braucienu summā Dārznieks no uzvarētāja vācieša Fēliksa Loha atpalika par 1,230 sekundēm.

Tikmēr otrajā vietā ierindojās vācietis Andijs Langenhans, lai gan pēc pirmā brauciena viņš vēl bija piektais. Šis kamaniņu braucējs no Loha summā atpalika par 0,755 sekundēm. Savukārt trešais finišēja amerikānis Kriss Mezdzers, kurš pirmajā braucienā bija tikai astotais.

Sliktāk veicās Rikam Kristenam Rozītim, kurš pēc pirmā brauciena bija 23.vietā, bet summā viņam izdevās par pozīciju pakāpties, kamēr Inārs Kivlenieks bija pēdējais starp finišējušajiem – 31.vietā. Viņam neveiksmīgs bija pirmais brauciens, kurā latvietim izdevās izvairīties no kritiena, taču otrajā braucienā Kivlenieks spēja sasniegt ceturto ātrāko laiku.

Kivlenieks, Dārznieks un Rozītis piektdien pārvarēja Nāciju kausa barjeru. Savukārt vēl viens Latvijas izlases pamatsastāva dalībnieks Kristaps Mauriņš šoreiz palika ārpus Pasaules kausa braucēju vidus.

0 Komentāru