Komentāri

Latvijas hokeja čempionāta vadošo komandu duelī Liepāja trešdien izbraukumā Ogrē ar 5:2 uzvarēja HK Kurbads hokejistus. Pēc panākuma kurzemnieki turnīra tabulā atguva līderu godu, bet Kurbads, atpaliekot 2 punktus, ir otrie.

Laukuma saimniekiem vārtus guva Renārs Undelis un Jānis Straupe, bet liepājniekiem precīzi meta Gints Pujāts, Klāvs Plānics, Sergejs Daņilovs, Mārtiņš Gipters un Viktors Jasjonis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl