Latvijas čempionātā hokejā HK Mogo ar 9:5 uzvar HS Rīga/Prizma

Sestdien Ventspilī HK Mogo rezultatīvā Latvijas čempionāta spēlē ar 9:5 uzvarēja Latvijas čempionus HS Rīga/Prizma hokejistus.

HK Mogo spēli ar Latvijas čempioniem HS Rīga/Prizma iesāka vareni – astoņu minūšu laikā Jānis Zaka, Aleksandrs Kerčs, Valerijs Fiļimonovs un Vladimirs Mamonovs četras reizes pārspēja pretinieku vārtsargu Edgaru Lūsiņu. Trešdaļas pēdējā minūtē Andrim Siksnim izdevās pārspēt arī Henriju Anču un samazināt rezultāta starpību – 1:4.

2.periodā rezultatīvā spēle turpinājās. HK Mogo labā Fiļimonovs, Mamonovs un Kerčs katrs guva savus otros vārtus, bet Elviss Želubovskis Lūsiņu pārspēja pirmo reizi. Trīs ripas ielidoja arī HK Mogo vārtos – divreiz precīzi meta Mareks Ķepals, un reizi arī pirmo HS Rīga/Prizma vārtu autors Siksnis.

Pēdējā trešdaļā Andrim Siksnim izdevās iemest savus trešos vārtus, bet četru vārtu pārsvaru atjaunoja Aldis Āboliņš un HK Mogo pieveica Latvijas čempionus ar 9:5.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.