Komentāri
Latvijas biatlonistiem pieticīgs sniegums IBU kausa izcīņas sprinta sacensībās
Foto: AFP/LETA

Latvijas vīriešu biatlonisti piektdien uzrādīja pieticīgus rezultātus Itālijā notiekošā IBU kausa izcīņas piektā posma desmit kilometru sprinta sacensībās.

Toms Praulītis un Aleksandrs Patrijuks finišēja astotā desmita beigās, ieņemot attiecīgi 78. un 79.vietu. Praulītis katrā no divām šaušanām pieļāva pa vienai kļūdai, bet Patrijuks šāva ar trim kļūdām.

Uzvaru sacensībās ar diviem nesašautiem mērķiem izcīnīja krievs Aleksejs Sļepovs, kuram Latvijas pārstāvji zaudēja nedaudz zem četrām minūtēm.

Trešais Latvijas pārstāvis Arvis Liepiņš, kurš kā valsts vadošais distanču slēpotājs šosezon izmēģina spēkus biatlonā, katrā no šaušanām pieļāva trīs kļūdas, finišējot 104.vietā teju piecas ar pusi minūtes aiz uzvarētāja. Finišu sacensībās sasniedza 131 sportists.

Vēlāk piektdien 7,5 kilometru sprinta sacensībās piedalīsies Žanna Juškāne.

Posms sestdien turpināsies ar iedzīšanas sacensībām, bet svētdien risināsies 2×6+2×7,5 kilometru jauktā stafete.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl