Latvijā pulcējas topošās hokeja zvaigznes

Komentāri

Rīga uz desmit dienām kļuvusi par Eiropas jauno hokejistu meku – Latvijā jau astoto vasaru pulcējas un pieredzējušu treneru vadībā trenējas labākie jaunie hokeja vārtsargi. Tieši šobrīd Vladislava Tretjaka hokeja vārtsargu skolā savas prasmes uzlabo četrdesmit deviņi dažādu Eiropas valstu jaunie hokejisti.

Treniņu grafiks vārtsargiem ir noslogots. Katru dienu divi treniņi notiek uz ledus, un vēl papildus ir treniņi ārpus ledus halles un arī teorētiskās nodarbības. Vladislava Tretjaka vārtsargu skolā šogad piedalās četrdesmit deviņi vārtsargi no Vācijas, Francijas, Somijas, Spānijas, Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un Krievijas. Leģendārais vārtsargs Vladislavs Tretjaks norāda, ka ir atlasīti labākie jaunie vārtsargi vecumā no septiņiem līdz divdesmit gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Vladislavs Tretjaks
treneris

Ir divdesmit gadu veci puiši, kuri gatavojas pasaules čempionātam, un arī jaunāki, arī viena jauna sieviete no Krievijas sieviešu hokeja izlases. Man kā Krievijas Hokeja federācijas prezidentam ir svarīgi redzēt, kādi ir jaunie vārtsargi.

Treneris piebilst, ka viņš ir organizējis vārtsargu skolas daudzās valstīs, taču Latvijā viņš piedalās tikai kā treneris, nevis organizators, tāpēc ārpus treniņiem viņš paspēj vēl arī izbaudīt vasaras atpūtu kopā ar ģimeni. Treniņi parasti notiek desmit dienas. Vladislava Tretjaka vārtsargu skola šogad tiek aizvadīta jau astoto gadu pēc kārtas. Arī nākamgad ir iecerēta vārtsargu skola, tajā paredzēts, ka piedalīsies daudzi jaunie vārtsargi no Ķīnas un Dienvidkorejas.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl