Latvijā aizvadīts krāšņa pasaules mēroga sporta notikums – futbola mačs starp Latviju un Portugāli

6 komentāri

Latvijas futbola izlase piektdien, 9. jūnija, vakarā piedzīvojusi sāpīgu zaudējumu spēcīgajai Portugāles izlasei ar 3:0, taču šis mačs tā vērotājiem paliks atmiņā kā krāšņa pasaules mēroga sporta izrāde.

“Skonto” stadions bija pārpildīts, un skatītāji aizturēja elpu daudzos spraigos brīžos. Neiztika arī bez incidentiem, jo uz laukuma uzskrēja mazi bērni, un tas Latvijas futbola federācijai izmaksās bargu naudu.

Lai gan spēles iznākums, proti, Portugāles uzvara, jau bija skaidri nojaušama pirms pirms paša mača, gaisotne bija pozitīvi uzlādēta.

Žozē
Portugāļu futbola fans

Latvieši ir fantastiski cilvēki! Piedodiet, bet mēs šodien vinnēsim, ok? Trīs golus iesitīs Ronaldu. Latvija ir ļoti skaista valsts, es to izbaudu!

Tepat uzdarbojās arī spekulanti, kas turpat uz vietas pirka un pārdeva biļetes par krietni augstāku cenu. Pie iespaidīga naudas žūkšņa tika kāds barga izskata kungs, kurš ik pa brīdim turēja rokās uzrakstu: “pērku biļetes”. Šādi, tā saucamie pircēji, te bija vairāki.

Stadionā valdīja pamatīga spriedze – tiklīdz Latvijas izlasei izdevās pietuvoties Portugāļu vārtiem, cilvēki lēca kājās un aizturēja elpu. Un tad atkal slavas starmešos nonāca Krištianu Ronaldu – viņš guva divus no trim vārtiem, kas ielidoja mūsu izlases vārtos

Ja iepriekšējā Latvijas-Portugāles mačā 2004. gadā uz laukuma izskrēja kailā Zemene, tad šoreiz Ronaldu valdzinājumam nespēja pretoties mazi bērni – pirmais bija kāds puika, kas izskrēja spēles vidū, lai apskautu savu elku. Par šādu situāciju bija pārsteigti ne tikai futbolisti, bet arī apsargi, kuri labu laiku nespēja saprast, uz kuru pusi puiku vest, līdz futbolists norādīja virzienu, no kura bērns atskrēja.

Arī spēles beigās uz laukuma izskrēja vairāki bērni, kurus tvarstīja apsargi. Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons atzinis, ka šāda situācija ir nepieļaujama, un par to pašmāju federācijai būs jāmaksā sods ap 20 000 eiro. Tiesa gan, pirmā uz laukuma izskrējušā bērna apkampiens ar Ronaldu jau kļuvis par interneta sensāciju, ar ko futbola fani no visas pasaules aktīvi dalās sociālajos tīklos.

6 komentāri