Latviešu zēns uzvar ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas triatlona čempionātā

Komentāri

Divi čempiona tituli vienā gadā, ar šādiem panākumiem var lepoties jauns latviešu puisis, triatlona sportists vārdā Miks Meijers. Vienpadsmitgadīgais zēns uzvaras laurus plūca gan Latvijas, gan Baltijas triatlona čempionātos.

Miks ar triatlonu nodarbojas bez profesionāla trenera palīdzības, taču tas viņam nav traucējis plūkt uzvaru laurus teju katrās sacensībās, kur viņš piedalījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biķernieku mežs Rīgā Mikam ir ierasta velotreniņu vieta. Tad, kad viņam ir beigušās nodarbības skolā un Miks nebraukā pa mežu, tad viņu var sastapt peldēšanas un citos treniņos. Daudzie treniņi atmaksājas. Vienpadsmitgadīgais Miks Meijers sava vecuma grupas triatlona sacensībās ir viens no labākajiem. Aizvadītajā gadā Miks Latvijā ieguva trešo vietu Latvijas kopvērtējumā, bet tas tāpēc, ka viņš nepaguva uz visiem posmiem. Mikam izdevās revanšēties un izcīnīt uzvaru gan Latvijā, gan Baltijas mērogā. Abos čempionātos desmitgadīgais Miks izcīnīja uzvaras šajā gadā.

Miks Meijers
triatlonists

Gandarījums, ka tas paveikts, prieks! Man liekas, ka mana spēcīgākā puse izpaužas, braucot pa kalniem, es esmu stiprāks, braucot augšā kalnos. Tad es ar riteni apdzenu daudzus.

Mika tētis Dairis Meijers norāda, ka Miks sportošanai nav īpaši jāmotivē, drīzāk Miks motivē Dairi. Dairis piebilst, ka Miks ir trenējies dažādos sporta veidos, tostarp basketbolā un ātrslidošanā, taču triatlons izrādījās tuvāks sirdij.

Dairis Meijers
Mika tētis

Viņš sāka trenēties peldēt, tad ar riteni labi brauc, skrien arī labi, un tas jau likumsakarīgi, kad šīs trīs lietas saliek kopā. Triatlons īstenībā sākās kā tāda izklaide.

Iegūtās uzvaras likumsakarīgi tikai veicina Mika vēlmi turpināt trenēties un piedalīties sacensībās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl