Latviešu nacionālais sports – skijoringa mači uz Startu ezera Mārsnēnos

1 komentārs

Ne pārāk saulainajā, ne pārāk vējainajā, ne pārāk aukstajā 14. februāra sestdienā uz Startu ezera Mārsnēnu pagastā notika latviešu nacionālā sporta veida – skijoringa – Latvijas čempionāta 5. posms.

Kā jau tas skijoringam piedienas, gan moči krita ar visiem braucējiem, gan slēpes gāja pa gaisu ar visiem slēpotājiem. Bet lielākā daļa tomēr uz priekšu tika raiti un iztika bez kritieniem, motociklu, slēpju un kaulu laušanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LMK klasē uzvaru izcīnīja Raivis Eikmanis un Alvils Laurītis, MMK klasē Edgars Siliņš un Arvis Dunkulis un VSK klasē Laimonis Sprukulis un Reinis Tilaks.

Uz Startu ezera brauca Honda un Kawasaki, KTM un Suzuki. Un, protams, nostalģiskas atmiņas veicināja “iži” un javas. Mēs paši lielāko uzmanību veltījām braucamrīkam ar 91.numuru – kolēģim Artūram un viņa brālim Arnim Melbārdim!

TOP komentāri

  • ainārs
    0 0 0

    ainārs

    Paldies par sižetu un neatkarīgu viedokli...ļoti skaisti foto un video ar adrenalīna devu...lai veicas arī turpmāk veidot šādus sižetus...!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl