Kurzemē sākas lielais rallijs – ERČ posms Rally Liepāja

Komentāri

Šodien plkst. 16.15 ar kvalifikācijas posmu un 20.00 ar ceremoniālo atklāšanas pasākumu Liepājā sāksies trīs dienas garās sacensības Rally Liepāja, kas vienlaikus būs gan FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ), gan ERČ Junioru čempionāta, gan arī Latvijas rallija čempionāta divi posmi. Rallija ātrumposmi paredzēti brīvdienās – sestdien un svētdien, pēc kuru finiša Liepājas Rožu laukumā paredzēta svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Kas? Kur? Kad?

Trešo gadu pēc kārtas Latvijā tiks organizēts FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja, kas arī šogad norisināsies trīs dienas – no 6. līdz 8. februārim. Sacensību vienpadsmit ātrumposmi, kuru sportiskā distance veidos 205 kilometrus, paredzēti sestdien un svētdien Liepājas un Kuldīgas apkārtnē. Rallija atklāšanas ceremonijas laikā skatītājiem būs iespēja satikt savus favorītus, kā arī saņemt autosportistu autogrāfus uz rallija plakātiem un īpašām Liepājas pilsētas sagatavotām kartītēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieejas kartes jeb skatītāju komplekti

Rallija apmeklētāji, kuri vēl nav iegādājušies ieejas kartes jeb skatītāju komplektus, to var izdarīt kādā no īpaši izveidotajiem tirdzniecības punktiem uz lielākajiem piebraucamajiem ceļiem Priedainē (sestdien, 7. februārī, pie Kuldīgas) un Kalvenē (svētdien, 8. februārī, starp Liepāju un Skrundu). Pie ieejas ātrumposmā šogad būs iespējams iegādāties tikai vienreizējo ieejas biļeti – tādēļ skatītāju komplektu visiem rallija ātrumposmiem lūdzam sagādāt, vēl pirms doties apmeklēt ātrumposmus. Ar precīzām skatītāju komplektu tirdzniecības vietām var iepazīties šajā kartē: maps.autorally.lv.

Ātrumposmu kartes

Ātrumposmu kartes, skatpunktu apraksti ar GPS koordinātām, intervijas ar Rally Liepāja dalībniekiem, kā arī cita ar rallija tematiku saistīta informācija pieejama žurnāla Top Gear Latvija jaunākajā numurā, kas nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Rezultāti un jaunumi

Sacensību rezultātiem skatītāji var ērti sekot līdzi Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā www.autorally.lv, kas pielāgota arī mobilajām ierīcēm (m.autorally.lv). Tāpat rezultāti un braucēju komentāri būs pieejami Eiropas rallija čempionāta mājaslapā www.fiaerc.com. Par visiem jaunumiem uzzināsit arī Rally Liepāja oficiālajā interneta mājaslapā www.lvrally.com un sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un YouTube /RallyLiepāja.

Rallija radio

Sacensību laikā visas Latvijas teritorijā par trasē notiekošo operatīvi informēs oficiālais rallija radio Star FM. Rallija radio varēsit uzzināt gan rezultātus, gan sportistu intervijas no ātrumposmiem, gan arī ekspertu komentārus radio studijā. Tāpat rallija radio dzirdēsit visu oficiālo informāciju no rallija centra, kā arī tiksit informēti par izmaiņām rallija norisē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl