Krievijas GP 1. treniņā “Marussia” ar vienu formulu; ātrākais Rosbergs

0 Komentāru
Krievijas GP 1. treniņā “Marussia” ar vienu formulu; ātrākais Rosbergs
Foto: AP/SCANPIX

Pēc Žila Bjanki avārijas Japānas Grand Prix “Marussia” komandu pirmajā Krievijas Grand Prix pārstāv vienīgi Makss Čiltons. Pirmajā treniņā Soču trasē ātrākais bija “Mercedes” pilots Niko Rosbergs.

Žila Bjanki formula ar 17. numuru Krievijas Grand Prix laikā stāvēs “Marussia” garāžā, bet komandu sacīkstēs pārstāvēs vienīgi Makss Čiltons – šādu lēmumu “Marussia” vadība pieņēma kopā ar Žila ģimeni. Bjanki joprojām ir Mie slimnīcā Japānā, un pēdējās dienās viņa veselības stāvoklis būtiski nav mainījies – tas ir smags, bet stabils.

Pirmajā Krievijas GP treniņā ātrākais bija “Mercedes” pilots Niko Rosbergs, kurš par 0,065 sekundēm pārspēja komandas biedra Luisa Hamiltona laiku. Ar trešo rezultātu savu “McLaren” komandu iepriecināja Džensons Batons, aiz kur palika Ferrari pilots Fernando Alonso un otrs “McLaren” braucējs Kevins Magnusens.

Par prieku vietējiem F1 faniem, septītais bija Daņils Kvjats, nedaudz atpaliekot no Serhio Peresa, bet pārspējot Kimi Raikonenu un savu “Toro Rosso” komandas biedru Žanu Ēriku Verņē. Tikai 12. un 14. rezultāts abiem “Red Bull” pilotiem Danielam Rikjardo un Sebastianam Fetelam.

Krievijas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 10. oktobrī
  • 12.55 2. treniņbraucieni

Sestdien, 11. oktobrī

  • 10.55 3. treniņbraucieni
  • 13.55 Kvalifikācija

Svētdien, 12.oktobrī

  • 13.50 F1 Krievijas GP
0 Komentāru