Komentāri
Krievijas Futbola savienība parādā izlases trenerim Kapello 7,9 miljonus eiro
Foto: AFP/LETA

Par algas nemaksāšanu Krievijas izlases galvenajam trenerim itālim Fabio Kapello no Krievijas Futbola savienības (RFS) prezidenta amata var tikt atbrīvots Nikolajs Tolstihs.

Tiek vēstīts, ka Kapello alga kavējas jau vairāk nekā sešus mēnešus, bet valsts darba inspekcija līdz pirmdienai bija noteikusi RFS vadībai savu parādu speciālistam samaksāt.

Pašlaik 68 gadus vecais treneris pērn noslēdza jaunu līgumu ar RFS, kas viņam noslēgsies vien pēc 2018.gada Pasaules kausa izcīņas, kam jānorisinās Krievijā. Tiek vēstīts, ka speciālista gada alga ir aptuveni septiņi miljoni eiro, turklāt viņš tiek uzskatīts par pasaulē pelnošāko futbola treneri.

Tiesa, alga Kapello nav maksāta jau septiņus mēnešus, bet kopējais parāds sasniedzis jau aptuveni 600 miljonus rubļu jeb 7,9 miljonus eiro.

Iepriekš Kapello izteicās, ka labprāt pārtrauktu savu līgumu ar RFS.

“Jau vairākus mēnešus neesmu saņēmis līgumā noteikto summu. Pamazām mans pacietības mērs kļūst pilns,” izteicies Kapello. Ja RFS lauzīs līgumu ar speciālistu, tai viņam būs jāmaksā 25 miljoni eiro.

Savukārt Krievijas mediji vēsta, ka šo finansiālo problēmu dēļ savu amatu varētu zaudēt Tolstihs, turklāt varētu saņemt pat trīs gadu diskvalifikāciju no futbola.

Iepriekšējā nedēļā RFS prezidents sacīja, ka situācija ap Kapello algu tiekot risināta.

Kapello par Krievijas izlases galveno treneri kļuva 2012.gadā, palīdzot tai kvalificēties Pasaules kausa izcīņai, kur gan komanda nespēja pārvarēt apakšgrupu turnīra barjeru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl