Komentāri
Krievijā sacensību laikā mirst 21 gadu jauna biatloniste
Foto: AFP/SCANPIX

Krievijas kausa sacensībās sestdien Tjumeņā mirusi gados jauna biatloniste Alīna Jakimkina, vēsta Krievijas Biatlona savienība.

Sestdien savienības preses dienests apstiprināja, ka 21 gadu jaunajai Jakimkinai sacensību laikā apstājās sirdsdarbība. Ārstiem neizdevās glābt jaunās sportistes dzīvību. Sportiste esot saļimusi vien dažus simtus metrus pirms 15 kilometru garās individuālās distances finiša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Savienība, sportisti, treneri un komandas personāls – visa biatlonistu saime – izsakām visdziļāko līdzjūtību Jakimkinas ģimenei un draugiem. Mēs skumstam kopā ar jums,” teikts savienības izplatītajā paziņojumā.

Patlaban Tjumeņā valsts prokuratūra pārbauda biatlonistes nāves apstākļus. Kā apliecina Udmurtskas Republikas Fiziskās kultūras, sporta un tūrisma preses dienesta vadītāja Nadežda Šadrina, šobrīd tiek gaidīti autopsijas rezultāti.

Krievijas biatlona savienības prezidents Aleksandrs Kravcovs pauž, ka arī organizācija veiks nelaimes gadījuma iekšējo izmeklēšanu.

Labākais Jakimkinas sasniegums bija piektā vieta sprintā vietējā mēroga sacensībās starp 1993./94.gadā dzimušajiem sportistiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl