Komentāri
Snovborda uzlecošā zvaigzne Kima kļūst par olimpisko čempioni rampā
Autors: LETA/REUTERS

17 gadus vecā ASV sportiste Hloja Kima, kurai tiek paredzēta spoža karjera snovbordā, otrdien triumfēja Phjončhanas olimpisko spēļu sacensībās rampā.

Kima par līderi kļuva jau pēc pirmā brauciena, kurā tiesneši sportistei piešķīra 93,75 punktus, savukārt sacensību izšķirošajā – trešajā – braucienā viņa nopelnīja 98,25 punktus.

Par sudraba medaļas ieguvēju ar 89,75 punktiem kļuva 25 gadus vecā Ķīnas sportiste Liu Dzjajui, bet bronzas medaļu izcīnīja vēl viena amerikāniete Ariela Golda, kura nopelnīja 85,75 punktus.

Savukārt ceturtajā vietā finišēja pieredzējusī ASV sportiste Kellija Klārka, kura par olimpisko čempioni rampā kļuva vēl 2002. gadā Soltleiksitijā, bet 2010. gadā Vankūverā un 2014. gadā Sočos bija trešā.

Kima kļuvusi par otru ziemas olimpisko spēļu čempioni, kura dzimusi šajā gadsimtā, jo svētdien snovborda sacensībās sloupstailā uzvarēja viņas vienaudzis un tautietis Redmonds Džerārds, kurš gan ir par diviem mēnešiem jaunāks.

Zīmīgi, ka līdz Phjončhanai visu laiku jaunākā olimpisko spēļu čempione snovborda disciplīnās bija tieši Klārka, kura 2002. gada olimpiskajās spēlēs rampā uzvarēja 18 gadu un 199 dienu vecumā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl