Komentāri
Piedzēries Norvēģijas olimpiskās snovborda komandas ārsts izraisa satiksmes negadījumu
Autors: LETA/EPA

Pirmdien Phjončhanā satiksmes negadījumā iekļuva iereibušais Norvēģijas olimpiskās snovborda komandas ārsts, kurš reibumā izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, pastāstīja Phjončhanā esošais Latvijas drošības virsnieks, Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks Artis Velšs. 

Sporta ārsts tika aizturēts un nogādāts vietējā iecirknī atskurbšanai. Mediķis atradies tādā reibumā, ka nav spējis sniegt paskaidrojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No citiem notikumiem jāizceļ Anglijas komandas tehniskā personāla pārstāvi, kurš Phjončhanas olimpiskajā parkā mēģināja ievest dronu, kas ir aizliegto priekšmetu sarakstā. Nepatīkamā situācijā nokļuva arī Vācijas žurnālists, kurš pazaudēja savu pasi.

Korejas varasiestāžu sniegtā informācija liecina, ka vakar olimpisko spēļu sacensības apmeklēja 40 862 skatītāji. Iecienītākais bijis snovbords un daiļslidošana.

 

Olimpisko spēļu laikā darbojas starptautisks policijas sadarbības centrs, kurā Dienvidkoreja ierosinājusi deleģēt katras valsts pārstāvi. Latvijas pārstāvis ir Velšs.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl