1 komentārs
Olimpiādes dalībnieki atzīst latviešu būvēto Phjončhanas snovborda trasi par unikālu
Publicitātes foto

We Build Parks.com grupas komanda no Baltic Snowpark Agency, nesot Latvijas vārdu plašajā pasaulē, jau vairāk nekā mēnesi atrodas Dienvidkorejā, kur izbūvēja slopestyle trasi šī gada Ziemas olimpiskajām spēlēm, kas notiek no 9. līdz 25. februārim.

Darbi noritējuši bez aizķeršanās, un izbūvētās platformu aprises ir milzīgas un sastāv no vairākām unikālām konstrukcijām.

Dienvidkorejā joprojām atrodas BSA uzņēmuma vadītājs Jānis Jansons ar komandas biedru Jāni Daļecki. Abi ir neizsakāmi gandarīti par paveikto un pateicīgi par iespēju piedalīties olimpisko spēļu projektā.

Jānis Daļeckis

Šis gads mums pavisam noteikti ir iesācies ar vērienīgu sasniegumu. Esam izbūvējuši līdz šim iespaidīgāko slopestyle trasi, kur jau spilgti aizvadīti divi no sešiem fināliem.

Jānis Jansons

Papildus ikdienas darbiem ”Phoenix” kūrortā klātienē tikāmies ar Latvijas valsts prezidentu Raimondu Vējoni un kundzi Ivetu Vējoni viņu pagaidu rezidencē Dienvidkorejā. Ar prieku pastāstījām mūsu ceļu no snovošanas piemājas pļavās līdz pat olimpiskajai trasei. Klātienē apmeklējām arī olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, kas bija ļoti, ļoti iespaidīga un emocionāla, tendēta uz mieru starp abām Korejām. Esam emociju pārpilni, un būs grūti atgūties no spilgtajiem iespaidiem, ko šeit esam guvuši.

Iepriekšējās pāris dienās aizvadīti arī divi superfināli – par olimpisko čempionu snovborda slopestyle vīriešu grupā kļuva 17 gadīgais amerikānis Redmonds Džerards  savukārt sievietēm savu Sočos iegūto titulu aizstāvēja Džeimija Andersone. Abi sportisti sarunā ar Jāni atzina, ka trase ir ļoti unikāla, kreatīva un pilnībā atbilstoša četrgades spilgtākajam notikumam.

BSA būvē unikālus projektus visā pasaulē, un olimpiskās spēles, bez šaubām, var saukt par triumfu uzņēmuma profesionālajā darbībā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl