Komentāri
Kamaniņu braucēja Zirne kļūdās un atkrīt uz 13.vietu pirms noslēdzošā brauciena
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne trešdien pieļāva kļūdu Phjončhanas olimpisko spēļu trešajā braucienā, atkrītot uz 13.pozīciju kopvērtējumā.

Tikmēr Elīzai Caucei izdevās pakāpties uz 16.pozīciju un kvalificēties ceturtajam braucienam, kamēr Kendija Aparjode sacensības noslēdza 23.pozīcijā.

Kā vēstīts, Zirne pirmajā dienā iztika bez acīmredzamām kļūdām. Pirmajā braucienā pirmdien viņa bija devītā, bet otrajā uzrādīja septīto ātrāko laiku, summā pēc pirmās dienas esot ļoti augstajā astotajā pozīcijā.

Savukārt trešajā braucienā Zirne kļūdījās slavenajā taisnē pēc devītā līkuma un zaudēja daudz laika, izkrītot no desmitnieka.

Līderpozīcijā otrdien pēc trešā brauciena vēl vairāk nostiprinājās vāciete Natālija Geizenbergere, kura par 0,319 sekundēm apsteidz tautieti Tatjanu Hifneri, kamēr vēl 0,017 sekundes zaudē kanādiete Aleksa Gouga.

Pēc pirmās dienas Hifnere bija vien ceturtā, kamēr otro vietu ieņēma tautiete Dajana Eitbergere, tomēr trešajā braucienā viņas apmainījās vietām.

Tikmēr Zirne trešajā braucienā uzrādīja vien 22.laiku un tagad summā atpaliek no līderes par 1,473 sekundēm.

Savukārt Cauce trešajā braucienā sasniedza desmito rezultātu un droši iekļuva divdesmitniekā, kvalificējoties ceturtajam braucienam. Viņa šobrīd no Geizenbergeres atpaliek par 1,825 sekundēm.

Tikmēr Aparjode kļūdījās arī ceturtajā braucienā, bet tajā tāpat bija nedaudz ātrāka nekā Zirne. Summā Aparjode uzvarētājai piekāpās par 3,592 sekundēm, bet ceturtajam braucienam kvalificējās vien 20 ātrākās sportistes, latvietei no šīs robežas atpaliekot par vairāk nekā 1,3 sekundēm.

Noslēdzošais brauciens sāksies plkst.14 pēc Latvijas laika.

Lasi vēl