Komentāri
Brāļu Šicu kamaniņu divnieks Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīna sesto vietu
Foto: REUTERS/ SCANPIX

Trīskārtējie medaļnieki Andris un Juris Šici trešdien izcīnīja sesto vietu Phjončhanas olimpisko spēļu kamaniņu sporta divnieku sacensībās, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš bija 14.pozīcijā.

Abas Latvijas ekipāžas aizvadīja neveiksmīgus pirmos braucienus, bet otros veica daudz sekmīgāk. Sacensībās pirmajā četriniekā iekļuva pa divām Vācijas un Austrijas ekipāžām.

SKATIES VISUS UEFA ČL 1/8 FINĀLA VĀRTUS

Abas Latvijas ekipāžas pirmajā braucienā pieļāva kļūdas, ar kājām bremzējot 10-11 virāžā. Pēc tā Šici bija vien devītajā vietā, kamēr Gudramovičs un Kalniņš atradās 17.pozīcijā starp 20 ekipāžām.

 

Otrajā braucienā Šici uzrādīja ceturto ātrāko rezultātu un summā veica kāpumu, sasniedzot sešinieku. Tikmēr Gudramovičs un Kalniņš otrajā braucienā bija devītie ātrākie.

Foto

Otrajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas triumfēja Tobiass Vendls un Tobiass Arlts no Vācijas, kuri par 0,088 sekundēm apsteidza austriešus Peteru Pencu un Georgu Fišleru, kamēr 0,290 sekundes zaudēja un vien ar trešo vietu samierinājās pēdējo divu sezonu Pasaules kausa ieguvēji Toni Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuri pirms mačiem tika uzskatīti par galvenajiem favorītiem

Zīmīgi, ka pirms četriem gadiem Sočos Pencs un Fišlers pieļāva lielu kļūdu otrajā braucienā, kas Šiciem ļāva nokļūt uz pjedestāla.

Šici uzvarētājiem piekāpās par 0,745 sekundēm.

Tikmēr Gudramovičs un Kalniņš atpalika par 1,510 sekundēm.

Kopā sacensībās piedalījās 20 ekipāžas.

Brāļiem Šiciem šīs bija ceturtās olimpiskās spēles. Savā pirmajā Olimpiādē Turīnā viņi 2006.gadā izcīnīja septīto vietu, četrus gadus vēlāk brāļi kļuva par Vankūveras olimpisko spēļu vicečempioniem, bet pirms četriem gadiem Sočos izcīnīja bronzu, trešo vietu gūstot arī komandu stafetē.

Lasi vēl