Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops vērsim

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops dvīņiem

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

Horoskops vēzim

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops lauvai

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops jaunavai

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops svariem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops skorpionam

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops strēlniekam

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops mežāzim

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops ūdensvīram

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops zivīm

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Phjončhanas ziņas

Rekordi un pirmie tituli! Interesantākie fakti par ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā

Rekordi un pirmie tituli! Interesantākie fakti par ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā

Svētdien tika pielikts punkts XXIII Ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā. Dienvidkorejā daudzi talantīgi sportisti izcīnīja savas pirmās medaļas, savukārt pieredzējusi norvēģiete Mārita Bjergena, 37. gadu vecumā, pārrakstīja sporta vēsturi un palīdzēja Norvēģijas komandai sasniegt jaunu rekordu medaļu kopvērtējumā. Piedāvājam apskatīt aizvadītas olimpiādes nozīmīgākos sasniegumus. 

Ir noskaidrots seksīgākais Latvijas olimpiskās izlases bobslejists

Ir noskaidrots seksīgākais Latvijas olimpiskās izlases bobslejists 1

Visu nedēļu Skaties.lv lasītāji varēja balsot par seksīgāko Latvijas olimpiskās izlases bobslejistu. Uz šī graciozā titulu kandidēja Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, Arvis Vilkaste, Helvijs Lūsis, Jānis Jansons un Jānis Strenga, kā arī rezervists Intars Dambis.

Olimpisko spēļu pārsteiguma autore Ledecka sasniedz īpašu rekordu

Olimpisko spēļu pārsteiguma autore Ledecka sasniedz īpašu rekordu

Čehijas sportiste Estere Ledecka šorīt Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs kļuva par īpaša sasnieguma autori. Iegūstot zeltu snovborda paralēlajā milzu slalomā, sportiste kļuva par pirmo sievieti ziemas olimpisko spēļu vēsturē, kura ieguvusi zelta medaļas divos dažādos sporta veidos. 

ASV kērlingistiem pasniedz nepareizas medaļas

ASV kērlingistiem pasniedz nepareizas medaļas

Phjončhanas olimpisko spēļu vīriešu kērlinga turnīra apbalvošanas ceremonijā, ASV izlasei, kas izcīnīja 1. vietu, kļūdaini tika pasniegtas zeltas medaļas, ar kurām bija paredzēts apbalvot sieviešu turnīra uzvarētājas.