Komentāri
Kivleniekam pēc veiksmīga otrā brauciena piektā vieta Pasaules kausa posmā
Foto: EPA/LETA

Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks, sekmīgi veicot otro braucienu, sestdien izcīnīja piekto vietu Vācijas trasē Altenbergā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā – astotajā – posmā. Šis ir Kivelnieks šīs sezonas labākais rezultāts.

Pēc pirmā brauciena Kivlenieks bija desmitajā vietā, taču otrais brauciens viņam padevās par nepilnām četrām sekundes desmitdaļām ātrāks, kas viņam manāmi ļāva uzlabot savu pozīciju kopējā ieskaitē, pakāpjoties par veselām piecām vietām.

Otrajā braucienā finišēdams pēc 54,097 sekundēm, Kivlenieks uzrādīja dienas ceturto ātrāko laiku. Divu braucienu summā viņš no uzvarētāja vācieša Fēliksa Loha atpalika par 0,367 sekundēm.

Visu goda pjedestālu sestdien aizņēma Vācijas kamaniņu braucēji, jo 0,270 sekundes aiz Loha otrais bija Johaness Ludvigs, bet trešais bija Andijs Langenhans.

Savukārt 13.vietā divu braucienu summā sestdien finišēja Artūrs Dārznieks, uzvarētājam zaudējot 0,861 sekundei, bet Riks Kristens Rozītis saglabāja pirmajā braucienā ieņemto 18.pozīciju, no Loha atpaliekot par 1,117 sekundēm. Kopumā finišēja 30 braucēji.

Lasi vēl