Komentāri
KHL Tiesnešu departaments: Andra Džeriņa vārti spēlē ar SKA nebija jāskaita
Foto: LETA

Kontinentālās Hokeja līgas Tiesnešu departaments izskatījis Andra Džeriņa Rīgas Dinamo un Sanktpēterburgas SKA spēlē gūtos vārtus un atzinis, ka tie nebija jāskaita.

Andris Džeriņš vārtu gūšanas epizodē apzināti virzījis roku ripas virzienā, un to nevarēja traktēt, kā nejaušu ripas atsišanos pret roku. Ripa pēc atsišanās pret Džeriņa roku pieskārās SKA vārtsargam Jevgeņijam Ivaņņikovam un ielidoja vārtos. Video tiesnesis, kurš ieskaitīja vārtus, atstādināts no tiesāšanas līdz sezonas beigām. Gūtie vārti neietekmēja spēles iznākumu – Dinamo zaudēja SKA ar 1:2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl