Komentāri
KHL pēc šīs sezonas plāno pārskatīt līgas dalībnieku sastāvu
Foto: LETA

Kontinentālās Hokeja līgas vadība pēc šīs sezonas plāno pārskatīt līgas dalībnieku sastāvu, vērtējot, vai visi tās klubi ir cienīgi turnīrā piedalīties, pēc divu dienu ilgās tikšanās ar klubu vadītājiem medijiem ceturtdien paziņoja jaunais KHL prezidents Dmitrijs Černišenko.

Trešdien un ceturtdien Sočos risinājās pirmā KHL klubu vadītāju kopīgā tikšanās ar jauno līgas prezidentu Černišenko, kurā tika lemts par virkni svarīgu jautājumu. Tiesa, par nekādu tūlītēju radikālu soļu speršanu netika izlemts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Klubiem ir jādarbojas saskaņā ar līgas izvirzīto reglamentu un jāpilda visi tā nosacījumi. Mums ir informācija, ka ne visi klubi pašlaik pilda reglamenta punktus,” izteicies Černišenko. “Neizslēdzu, ka pēc sezonas mēs situāciju izvērtēsim un daudz stingrāk attieksimies pret to, kuriem klubiem jāpiedalās nākamās sezonas turnīrā.”

Tikšanās laikā KHL vadība un tajā spēlējošo klubu vadītāji vienojās neindeksēt līgas hokejistu algas laikā, kad milzu krīzi piedzīvo rublis. Klubu vadītāji par hokejistu algu neindeksēšanu izlēmuši vienbalsīgi, parakstot attiecīgu nolikuma punktu. Tajā ietverta noruna, ka visi līgas klubi attiecībā uz spēlētāju algu finanšu politiku rīkosies vienādi un bez izņēmumiem.

KHL spēlējošo Krievijas klubu hokejistu līgumi ir piesaistīti rublim, kamēr, piemēram, Latvijas klubā Rīgas Dinamo algas ir piesaistītas eiro.

Šāds lēmums liegs atkārtoties situācijai, kāda bija ar somu vārtsargu Miko Koskinenu. Pēc tam, kad viņš pauda neapmierinātību ar faktu, ka pēc viņa algas pārveidošanas uz eiro sportista atalgojums jūtami sarūk, hokejists no Novosibirskas Sibir komandas tika aizmainīts uz Sanktpēterburgas SKA, kas piekrita veikt viņa algas indeksāciju.

Tāpat lemts, ka pašreizējie līgas klubu līgumi ar saviem spēlētājiem līdz šīs sezonas beigām netiks pārskatīti. Sezona turpināsies saskaņā ar iepriekš nolīgtajām līgumattiecībām. Arī līgas klubu algu griestos šosezon nekādas izmaiņas netiks ieviestas.

Černišenko uzsver, ka šajā sarežģītajā laikā līgas finansiālā situācija ir “veiksmīga, bet sezona turpināsies un noslēgsies pēc plāna”. Viņš paudis, ka uz Krievijā valdošo ekonomisko situāciju līga skatās mierīgi.

Tāpat sanāksmē izteikts ierosinājums līdz ar 2015./2016.gada sezonu veikt nopietnas reformas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL), to pārveidojot par KHL klubu jauniešu komandu turnīru. Tajā līdz ar to varētu startēt tikai komandas, kas pārstāv attiecīgo KHL klubu sistēmu.

MHL vadītājs Dmitrijs Jefimovs izteicies, ka šajā jautājumā nav pieņemti nekādi svarīgi lēmumi. Viņš apstiprinājis, ka sanāksmē runāts par nepieciešamību samazināt līgā startējošo komandu skaitu.

Līdzīga pārstrukturizēšana varētu skart Krievijas Augstāko hokeja līgu (VHL), kas kļūtu par KHL fārmklubiem. Kā zināms, MHL turnīrā startē Latvijas komanda Rīga, kas ietilpst Rīgas Dinamo sistēmā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl