KHL klubi neizvēlas atteikumu draftā ievietotos Rīgas Dinamo hokejistus

Komentāri
KHL klubi neizvēlas atteikumu draftā ievietotos Rīgas Dinamo hokejistus
Foto: LETA

Neviens no Kontinentālās Hokeja līgas klubiem nav izvēlējies kādu no tā sauktajā līgas atteikumu draftā iekļautajiem četriem Latvijas kluba Rīgas Dinamo spēlētājiem, informē līga.

Rīgas Dinamo pirmdien atteikumu draftā ievietoja slovāku uzbrucēju Marcelu Hosu, aizsargu Georgiju Pujacu, krievu uzbrucēju Pjotru Sčastļiviju un vārtsargu Edgaru Masaļski, kas nozīmē, ka šie spēlētāji savus pēdējos mačus vienībā, visticamāk, jau aizvadījuši. Hokejisti atteikumu draftā pavadīja 48 stundas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā šajā laikā viņus neviena komanda nav izvēlējusies, hokejisti pēc oficiālās kārtības uz doto brīdi kļuvuši par Latvijas virslīgas čempionātā spēlējošā fārmkluba Liepāja pārstāvjiem.

Sagaidāms, ka tuvākajā laikā Rīgas komanda ar šiem spēlētājiem līgumus lauzīs. Pēc KHL noteikumiem, ja klubs ar spēlētāju pārtrauc līgumu līdz 20.decembrim, tam jāizmaksā 50% no atlikušās līguma summas, bet, ja pārtrauc pēc tam, līgums jākompensē pilnībā.

Jaunus spēlētājus KHL komandas šogad var pieteikt vien līdz 25.decembrim.

Pēc šī soļa Dinamo komandā atgriezies kanādiešu centra uzbrucējs Broks Troters, kurš šo sezonu sāka Horvātijas komandā Zagrebas Medveščak.

Visu laiku rezultatīvākais Rīgas Dinamo spēlētājs Hosa komandā trešo reizi atgriezās pirms iepriekšējās sezonas. Šosezon slovāku spēlētājs 38 mačos izcēlies ar septiņiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Lasi vēl