Ķēniņam astoņi spēka paņēmieni Canucks uzvarā pār Bruins

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš piektdien izpildīja astoņus spēka paņēmienus Nacionālās Hokeja līgas spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Vankūveras Canucks komandai savā laukumā ar 5:2 pārspēt Bostonas Bruins.

Jau līdz sestajai minūtei divus vārtus bija guvis Šons Mataiass un izvirzījis Canucks vadībā ar 2:0. Kaut vēl divas reizes viesi samazināja deficītu līdz minimumam, spēles beigu daļā Vankūveras komanda nodrošināja pārliecinošu panākumu, turklāt Mataiass savā astotajā NHL sezonā izcēlās ar pirmo hat-trick karjerā.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 50 sekundes, veicot divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī izpildīja astoņus spēka paņēmienus, kaut visas vienības kontā bija vien 19. Tāpat latvietis izpelnījās neitrālu lietderības koeficientu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.