Kasparam Gorkšam pirmie gūtie vārti Grieķijas futbola čempionātā

Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs sestdien guva savus pirmos vārtus Grieķijas augstākās līgas čempionātā, palīdzot Iraklijas Ergotelis komandai savā laukumā ar 3:2 pārspēt Krētas OFI futbolistus.

Gorkšs precīzi sita spēles 36. minūtē, kad panāca rezultātu 3:1. Gorkšs arī savā otrajā mačā jaunās komandas sastāvā laukumā pavadīja pilnas 90 minūtes. Viņa pārinieks aizsardzības centrā bija francūzis Sirjaks Luvjons. Viesi 2:3 panāca spēles 68. minūtē, tomēr atlikušajā laikā savu teritoriālo pārsvaru vairs nespēja izmantot.

Kā ziņots, Gorkšs janvāra pēdējās dienās ar Ergotelis komandu, kurā iepriekš karjeras laikā spēlējis Māris Verpakovskis, noslēdza līgumu līdz 2016. gada vasarai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.