Kariņš uzdevis IZM iesniegt priekšlikumus paralimpisko spēļu dalībnieku prēmēšanai par vairākiem sportiskiem sasniegumiem

0 Komentāru
Kariņš uzdevis IZM iesniegt priekšlikumus paralimpisko spēļu dalībnieku prēmēšanai par vairākiem sportiskiem sasniegumiem
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ar rezolūciju ir uzdevis Izglītības un zinātnes ministrijai  (IZM) sadarbībā ar Finanšu ministriju (FM) iesniegt valdībā priekšlikumus par kārtības maiņu naudas balvu piešķiršanai paralimpisko spēļu dalībniekiem par sportiskiem sasniegumiem, Skaties.lv informēja Valsts kancelejā.

Kariņš uzdevis vērtēt, vai nav atceļams noteiktais ierobežojums piešķirt naudas balvu tikai par vienu sportisko sasniegumu paralimpiskajās spēlēs un gadījumā, ja tas ir atceļams, šo kārtību attiecināt arī uz paralimpisko spēļu Tokijā dalībniekiem.

IZM sadarbībā ar FM priekšlikumi valdībā jāiesniedz divu nedēļu laikā.

Skaties.lv jau ziņoja, – lai arī Latvijas Paralimpiskās komitejas jātnieks Rihards Snikus Tokijas paralimpiskajās spēlēs jāšanas sportā iejādē izcīnīja sev otro sudraba godalgu, bet Diāna Dazīte izcīnījusi sudraba medaļu diska mešanā, bet bronzu – šķēpa mešanā, sportisti saņems vienu naudas balvu, nevis divas.

Latvijas sportisti kopumā Tokijā ir izcīnījuši piecas medaļas – trīs sudraba un divas bronzas. Divas sudraba medaļas izcīnījis paralimpiskais jātnieks Snikus ar zirgu “King of the dance”, bet diska mešanā sudraba medaļa, bet šķēpa – bronza, ir Dadzītes un tikai bronza – Aigara Apiņa kontā.

Ieskaties arī šeit:

0 Komentāru