Komentāri
Kamaniņu braucējam Rozītim sudrabs Siguldā notiekošajā pasaules U-23 čempionātā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis svētdien izcīnīja sudraba godalgu Siguldā notiekošajā pasaules čempionātā U-23 vecuma grupā. Savukārt kopējā vērtējumā latvietis izcīnīja desmito vietu. Par pasaules čempionu tika kronēts krievs Semjons Pavļičenko.

Pēc pirmā brauciena Rozītis noslēdza labāko desmitnieku, kas starp U-23 vecuma sportistiem ļāva ieņem ceturto pozīciju. Otro braucienu talantīgais latvietis veica nedaudz lēnāk, kas gan nelika zaudēt iegūtās pozīcijas kopējā ieskaitē, turklāt U-23 kategorijā viņš pakāpās uz otro vietu, jo otrajā braucienā finišu nesasniedza itālis Kevins Fišnallers, turklāt rupju kļūdu pieļāva arī viņa brālēns Dominiks Fišnallers. Tikmēr par pasaules čempionu tika kronēts krievs Semjons Pavļičenko, kurš Rozīti apsteidza par 0,836 sekundēm.

Otrajā vietā ierindojās šīs sezonas Pasaules kausa vadošais kamaniņu braucējs Fēlikss Lohs, kurš no uzvarētāja atpalika vien par 0,071 sekundi, bet trešais bija austrietis Volfgangs Kindls.

Savukārt latvietis Inārs Kivlenieks bija 12. pozīcijā, bet nesen no smadzeņu satricinājuma atlabušais Artūrs Dārznieks finišēja 15. vietā. Kā vienīgais no latviešiem otrajam braucienam nekvalificējās Kristers Aparjods, kurš palika uzreiz ar strīpas, finišu sasniedzot 26. pozīcijā. Traumas dēļ Latviju šajā pasaules čempionātā nepārstāv Kristaps Mauriņš.

Lasi vēl