Kamaniņas Siguldā slīd pilnā sparā

Komentāri

Šodien 45.FIL Pasaules čempionātā kamaniņu sportā jau izcīnītas pirmās medaļas – divniekos par pasaules čempioniem kļuva vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, bet mūsu Andris un Juris Šici bija sestie.

Piektdien sportisti, treneri, funkcionāri, arī Siguldas bobsleja un kamaniņu trases darbinieki bija priecīgi un labā omā. Tika veikta starta numuru izloze, pēdējie treniņbraucieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas izlases sportists Riks Kristens Rozītis ar gatavību startiem ir apmierināts. Un ar Siguldus gatavību čempionātam ir apmierināts Latvijas kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga.

Piektdienas vakarā tumšajā un vienlaicīgi izgaismotajā Siguldā notika 45.FIL Pasaules čempionātā kamaniņu sportā atklāšana. Vidzemes Šveice ir gatava cīņai par medaļām!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl