Kalvītis sola, ka ”Dinamo” hokejistu algu jautājumu atrisinās šonedēļ

0 Komentāru
Kalvītis sola, ka ”Dinamo” hokejistu algu jautājumu atrisinās šonedēļ
Rīgas "Dinamo" spēlētajs Marsels Hosa Kontinentālās hokeja līgas spēlē "Arēnā Rīga". (Foto: LETA)

Hokejistu algu jautājums tiks atrisināts kuru katru dienu, LNT Ziņām solīja Aigars Kalvītis, hokeja kluba ”Dinamo” valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks.

A.Kalvītis pauda, ka, iespējams, hokeja klubam ”Dinamo” būs arī jauns sponsors.

Komandai joprojām nav ģenerālsponsora, jo klubu pametis galvenais naudas devējs gāzes kompānija “Itera”. Kluba vadība vairākas reizes solījusi situāciju atrisināt, sakot, ka finansiālās problēmas nebūs ilgstošas.

Jau ziņots, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” slovāku uzbrucējs Marcels Hosa šosezon vēl ne reizi nav saņēmis algu. Tā sportists stāstīja savas dzimtenes laikrakstam SME.

Marcels Hosa:

Šosezon vēl ne reizi neesmu saņēmis algu. Par to gan nebaidos, jo norēķināšanās ir kluba pienākums. Nauda kaut kad tiks samaksāta. Treneri mums atgādina, ka nepieciešams koncentrēties uz hokeju, jo galvenais ir rezultāti. Tiesa, spēlēt bez atalgojuma nav patīkami. Savā karjerā ko tādu pieredzu pirmoreiz.

Iepriekš pagājušajā nedēļā “Dinamo” kluba pārstāvji aģentūrai LETA kategoriski noliedza Somijas medijos pirms mača pret Helsinku “Jokerit” izskanējušo informāciju, ka komandas spēlētāji aizkavēto algu dēļ izteikuši draudus šādas situācijas turpināšanās gadījumā neiziet uz ledus.

0 Komentāru