Komentāri
Jelgava pēc 19 gadu pārtraukuma izcīna Latvijas čempionāta medaļas
Foto: JELGAVAS VĒSTNESIS

Latvijas futbola čempionāta pēdējās kārtas spēlē Jelgavas futbolisti izbraukumā ar 3:0 uzvarēja METTA/Latvijas Universitāte un pēc 19 gadu pārtraukuma izcīnīja bronzas medaļas.

Jelgavnieki visus trīs vārtus guva spēles 2.puslaikā. 48. minūtē Boriss Bogdaškins ar galvu precīzi raidīja bumbu tālajā vārtu stūrī, atklājot spēles rezultātu. Pēc divām minūtēm Jurģis Kalns ar kaut ko līdzīgu centās atbildēt pie Jelgavas vārtiem, tiesa, nesekmīgi. 2:0 tika panākts 68. minūtē, kad pēc laba Eribas reida pa labo malu Bogdaškins saņēma bumbu pie soda laukuma robežas un ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtos. 77. minūtē treknu punktu spēlei pielika Artis Jaudzems , līdz ar to garantējot jelgavniekiem tobrīd vēl nezināma kaluma medaļas šī gada SMScredit.lv Virslīgas sezonā. Pēc Skonto uzvaras ar 4:1 pār Rīgas Daugavu, kļuva zināms, ka Jelgava šosezon kaklā kārs bronzas medaļas. Skonto izcīnīja 2.vietu, bet Latvijas čempionu titulu jau bija nodrošinājuši Ventspils futbolisti.

Latvijas futbola čempionāta rezultāti:

METTA/Latvijas Universitāte – Jelgava 0:3

Ventspils – Daugavpils Daugava 4:0

BFC Daugavpils – FC Jūrmala 4:2

Skonto – Rīgas Daugava 4:1

Jūrmalas Spartaks – Liepāja 0:0

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl